Ärsyttää tollaset koppavan oloiset pintaliitäjät.
Tia ulos heti kun mahdollista
...
20451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Vähän kuin sekoitus Kike Elomaata ja Leuka-Henna Kalinaista. Liian maalattu nainen
Jep, Tia voittoon se on BEST.
´´Tia ulos heti kun mahdollista´´
eipäs vaan porno-Jeppe! :)
Kateelliset akat tääl heti vauhdissa :D Haluavat jättää taloon vaan miehet ja rumat akat. OOTTE NOLOJA!
jepjep ciiderivalaat ärähtää heti jos nätti nainen on mukana
Ainakin Tia on ylivoimaisesti seksikkäin asukki!
Joo tää menee taas niin, että Tia,Janica ja Annika pudotetaan ja lopulta talossa on miehiä sokea Minna. No mut uusiakin tulee vielä varmasti lisää kun vanhoja putoaa.
kas kun sitä "väh"näköistä naista ei oo ristitty Reetaksi. Ois kyllä vanhemmilta ollu aika jäätävä virhe semmonen menettely
eikös Sokea Manta?
Tia vaikutti kivlta, mutta TANJA oli tosi ärsyttävän oloinen, hyi.
Toivon kuitenkin että se matkaopas-muslimi tippuu ekana, ei se sovi taloon.
Joutaa se lepson näköinen iranilainenkin pois!
Viiskymppiseltä reikkalaiselta raksaäijjältä näyttävän Tamerin tilalle vois tulla se muotikävelijä Herran Terttu (Mujunen) eli muju-Tepa hellari. Saisivat pinkeäpöksy-pullomuna-voitukka-Sebastianin kanssa pitää vaikka rukoilemiskilpailuja. Ja Salahin (vai mikä oli se pallinaamaisempi turkkilainen) sijaan vois saapua Ite Läyhäpieru-Manta, niin ois talossa edes yksi joka ei liiskaannu raamatunlehen paksuiseksi sen tukalaäänisen Lämminvesisäiliön yöllisissä käsittelyissä.
Hei se pallinaamaisempi turkkilainen, Salar, on kyllä mies eikä mikään lespo, niin että voi huokaista helpotuksesta. Muutenhan talossa ois 8 naista ja 6 miestä
Olet väärässä. Salar on iranilainen! Ja vaikka se on mies, niin kovasti lepsolta se näyttää!
Toiveesi toteutui.
Kuulemma Tia jo karkasi talosta itse.
Tia ei todellaka oo kaunis! Tai oishan se muuten, mut ei niitten turbohuuliensa kanssa. Neidillä on menny pikkasen överiks tai pieleen toi huulten täyttö.. Sitä paitsi se on ku mikäkin maalipytty, vähempikin meikki riittäis.
Nooh, eipä paljoo enää hetkauta ku se lähti ite nosteleen. Seuraavaks sitten se epätoivonen tyrkky-yh suvi ulos!
Nätti, sievä ja siro Tiia on.Ikävä juttu kun noin lähti.Ymmärrettävää se herkkyyskin.
Ei kovuus sovi tuon näköiseen naiseen.Huulet on onnistuneet, tuskin operoidutkaan.Tekoripsiä ilman olisin kyllä hänet vielä halunnut nähdä kerran.
"Huulet on onnistuneet, tuskin operoidutkaan."
HEI HALOO IDIOOTTI! Lapsikin sen näkee että turbohuulen huulia on sitten PIKKASEN verran käsitelty! Ja lopputulos ei todellaka oo onnistunut, vaan totaalisen ruma ja luonnoton.
Jollet usko, ni kantsis kattoo noita vanhoja kuvia missä toi vosu poseeraa esim. seiskan tähtityttönä. Hieman on juu huulet paisunu noista ajoista.
Entäs onko poski-implantit?
Kai se lähti kun ei halunnut esiintyä ilman täysmeikkiä TV:ssä ja vaikeaahan se olis ollutkin, kun iho olis mennyt pilalle ympärivuorokautisessa meikissä.
hyi hyi tiiassa ei valitettavasti mitään kaunista.. näyttää siltä että nuoreen naamaan täytetty vaikka ja millä!! poskia, leukaa, huulia, plus kunnon sotamaalaukset! Tästä on kaunis kaukana! Varmaan ei kestäny kun maalit sotkeutuu bb.tehtävis niin piti lähtee mäkeen, säälittävä tapaus menis hoitoon..