Autostudion 6x9" kaiuttimet istuu tosi huonosti -02 Corollan etuovien asennuspaikkoihin. Orkkikset on jotkut mopot 6,5" ja isommista lähtis paremmat soundit. Leikataanko peltiä vai asennetaanko muoviosien päälle ja peitelevyt päälle?
Kaiuttimet ei sovi
Corolla-02
3621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis ootko sie nyt tosissas survomassa 6x9:ä etuoviin? Ei ei ei.. hattuhyllylle semmoset kuuluu, jos sinnekkään. Osta kunnollinen 6,5" erillissarja. Pesee kuusysit kuus-nolla.
Minäkään en yrittäisi laittaa kuusysejä etuoviin.6,5 sopii suoraan ja joku hyvä erillis-sarja on äänelttän vähintäänkin yhtä hyvä.
corollan oviin myydään asennus palikat 6,5 kajareille.käys kysymässä varaosaliikeest et tilaa sulle tuotteen KAHALTA numerolla DD PLI165COROLLA.Tolla saat skopet kiinni tappelematta.