Minkä kokoiset laakerit menevät Maruin ak 47 betaan?

Ajattelin virittää asetta, mutta laakereitten koko jäi vaivaamaan. Viritys taso on noin m125.
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No mikäli rupeat niin sama se on purkaa gearbox ensiksi, jonka jälkeen tarkistat laakerien koko. Voi käydä muutoin siten, että tuhlaat rahojasi vääränkokoisiin osiiin.

Mutta niin, halkaisija on 6 milliä, mikäli laitat vakio gearboxiin. Toki jos olet uuden hankkinut niin silloin en voi taata, että 6 milliä ovat.

Äänestä

Kiitos tiedosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2323245mikäkoko23232 kirjoitti:

Ajattelin virittää asetta, mutta laakereitten koko jäi vaivaamaan. Viritys taso on noin m125.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu