MIKÄ ON?

mikäs mättää kun äänet meni puolet hiljaisemmaksi koneesta äänet rupes surisemaan!?
376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ota peitto pois korvilta ja lopeta piereskely.

Äänestä

Kellonajastä päätellen saatoit olla sammumispisteessä. Ongelman kuvauskin viittaa alkoholinkäyttöön, kun siitä ei saa mitään tolkkua muut kuin aina osuva täti.

Äänestä

Joko leftin tai raitin rca sisääntulo vahvistimelle on luiskahtanut irti. Tai koneen puolelta 3,5 mm pluki on nytkähtänyt puoliksi irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietokone kirjoitti:

mikäs mättää kun äänet meni puolet hiljaisemmaksi koneesta äänet rupes surisemaan!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu