Koskenpäällä

1940 luvulla syntyny NAINEN puhalteli törkeät rattijuoppo lukemat.Hienoa työtä POLLIISIT. liikenneturvallisuus on avainsana.
6115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

taidat olla henkilö joka ilmiantoi kyseisen henkilön vai miksi asiaa täällä kuulutat...nääs kun se on joka lehres!

Äänestä

Lehdestä on luettu. ikävä juttu ku kännis ajelee daami.

Äänestä

aivan mahtavaa ku poliist saa satimeen noita rattareita.median mukaan niitä on aivavn liikaa. 10 pojot poliisivoimille.jatkakaa!!

Äänestä

Harmi ku noita törkeitä rattareita on keuruullakin ja vielä ala-ikäisiä ja ilman ajo-oikeutta cruisailee valtion maanteitä pitkin. tosi reppanoita henkilöitä.vapaan kasvatuksen munia.

Äänestä
  • Hei noi on niitä vapaankasvatuksen YH taimia. kukaan ei kasvata saati välitä.

    Äänestä

Jos joutuvat käräjäsaliin ?? toivotaan et TUOMARI määrää hupparit naulakkoon ja nassua ei saa peittää. ja nimet ja kuvat autosta ja kuskeista medialle---->kansalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TienKäyttäjä. kirjoitti:

1940 luvulla syntyny NAINEN puhalteli törkeät rattijuoppo lukemat.Hienoa työtä POLLIISIT. liikenneturvallisuus on avainsana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu