kobelco 905A

Tuo on kova peli!! mulla ainakin toiminut kuin unelma, Klassikko!! mitäs muut koppelo miehet mieltä??onko ollu ongelmia.
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aivan paska, pelkkiä ongelmia, vetopyörät ei kestä, öljyvuotoja koko ajan!! kiitos ei!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koppelo forever kirjoitti:

Tuo on kova peli!! mulla ainakin toiminut kuin unelma, Klassikko!! mitäs muut koppelo miehet mieltä??onko ollu ongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu