Suuntana Ylläs. Kellään kokemuksia, mihin? ja millä palkalla. Kokemusta löytyy n.6 v.
Lappiin kokiksi
2
308
Vastaukset
- Ylläs on ykkönen!
Kannattaa ehottomasti lähteä. Mie olen ollu hotelli ylläs saagassa aikoinaan töissä ja viihdyin paremmin kuin hyvin. Uskon että siellä on vieläkin yhtä mukavaa.. :) Ja palkkahan on tessin mukainen josset saa puhuttua ittelles palkkaneuvotteluissa isompaa palkkaa! ;P Työpaikkalla on henksuasuntoja, saat käyttää vapaasti kuntosalia ja kylpylää.. ei muuta ku lappiin vaan!!
- Personal Rent
Aamiaskokin paikka olis avoina Ylläs alueella, työ alkaa 1.12.2011 työkestää 3-5 kk. Jos kiinnostaa ja ett ole työssä voit hakea paikkaa www.personalrent.net kautta. Palkka TES mukaan, asunto on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921836- 851282
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36762
- 47761
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48711- 33683