Miksi oi miksi oi miksi on AINA niin että se nainen jonka haluan nähdä alasti pitää sitten biksut/alusasut päällä..kyllä meitä rumia sorsitaan taas tällä tavalla, noooh Janica näyttää kyllä sulonsa auliisti, siitä täydet pointsit hänelle, mutta Amandan ja Janican lisäksi siellä ei ole kuin selluliitti-ihrapökkäleitä joilla peppu ja tissit on enemmänkin osa pallovartaloa.
Odotin pitkään että Amanda on alasti suihkussa mutta pahoin aavistin että hän on liian kaunis, tyylikäs ja eritoisesti liian tietoinen omasta kauneudestaan näyttääkseen itsensä alasti BB:ssä..tässä janican ja amandan suihkuvideo (vain janica siis alasti):
http://wickedclown.net/bigbrother/
Odotin pitkään että Amanda on alasti suihkussa mutta pahoin aavistin että hän on liian kaunis, tyylikäs ja eritoisesti liian tietoinen omasta kauneudestaan näyttääkseen itsensä alasti BB:ssä..tässä janican ja amandan suihkuvideo (vain janica siis alasti):
http://wickedclown.net/bigbrother/
Vastaukset 20
Vanhimmat
näin se vain toimii, Yasmine Bleeth Baywatchista ei myöskään aikoinaan näyttänyt vartaloaan alasti ja hän oli myös ylivoimaisesti seksikkäin ja kaunein
Pinppi ruutuun lähikuva pinpin pesus minä haluta näke panna oma kalu.
Niinpä. Vähän heikkoa ollut tuo tarjonta noiden alasti olleiden suhteen.
Tosin täytyy itse lisätä että mielestäni Suvi on vielä ihan jees Janican lisäksi. Onhan sillä selluliittiä, mutta muuten kroppa on jopa yllättävän hyvä neljän lapsen äidillä. Rinnat ovat suorastaan upeat ja karvoituskin on ajeltu melkein posliiniksi. Tanja ja Terhi sitten ovat mitä ovat ja ei heistä sen enempää..
Joo-o haluaisin minäkin nähdä Amandan pinpin, pepun ja tissit paljaana mutta yleensä bbssä nainen joka menee alussa pikkarit jalassa suihkuun tekee sen myös jatkossa - valitettavasti:(
Mites miehet? Onko ne kaikki munasillaan siellä? Ei ole tullut katsottua vielä toistaiseksi, mutta vois pikkuhiljaa harkita...
Annikassa ei kyllä ole mitään katsottavaa . Annika muutenki vittuilee janicalle ja amandalle kokoajan, oksettava akka.
Tuota tuota, onko Annikaa näkynyt alasti suihkussa??? En löytänyt hänestä mitään suihkupiparikuvia netistä
Fredin ja Tommin läppäluukku
Uudet jaksot ilmaiseksi netistä:http://paskaluukku.webs.com/
Eikö teillä reppanoilla ole mitään muuta pohdittavaa elämässänne. Voi raukkoja, hommatkaa nyt hyvät ihmiset se elämä!!
Amanda on kyllä nätti.
mitä näkemistä tollasessa riikinkukossa on,alasti?samanlaiset "roiskeet"sillä on ku muillakin,eikä noi tissitkään oo mitään ihmeellisiä,tanan vatipää!
olet homo jos et halu nähdä amandaa alasti
Hy v,,,, nÄIN NYT SEN ALASTI 14:01 JA SILLÄ OLI SIITIN ?! Amanda OLIKIN ANTTI-TAINA!!!!!!!
näkeekö suihkuun jos maksaa ton 24/7 seiska palvelun?
Näkee, mutta mitä turhaa maksaamaan ku ne saa imuroitua ilmaiseksi jälkeenpäin täältä (löytyy myös aikaisempien vuosien BB-suihkupilluvideot): http://wickedclown.net/bigbrother/
Olihan tuo Amanda suihkussa ja ensin ajattelin että joku jätkä on pesulla. Oli aika jätkämäinen takapuoli...
Eihän tuolta saa ladattua noita edellisen kauden videoita, jokin Rabidshare sivusto missä ne on mut vaatiiko se rekisteröitymisen sille sivulle ennen kun voi ladata?
EI VAADI, IHAN YKSINKERTAINEN JUTTU SE ON MITEN NE SAA SIELTÄ. PAINAT VAAN DIRECT DOWNLOAD JA SEURAAT OHJEITA
Täältä löytyy noita videoita kans, ei tarvi erikseen mitään latailla vaan pystyy ihan selaimessa katsomaan: http://xxxvideot.com/tag/bigbrother/
Että miten säälittäviä tyyppejä! Uskomatonta. Eipä taida oikeessa elämässä paljon herua, kun on bb:stä etsittävä runkkukuvansa!