mopeli

minkälaisen mopon pvn, mankin vai ihan joku isompi mopo ei mielellään miitään kiinan ihmettä kannattaisi ostaa jos on noin 173cm pitkä
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osaatko käyttää pisteitä ja pilkkuja??

Äänestä

Osaatko itse käyttää kerrankin jotain oikeaa nimeä kuin dfffdfgdffgfgfdgdgfdd ?
Vai antoiko isäsi oikeasti sulle tuollaisen nimen? Ai niin.. ymmärrän nyt. Sun nimes on PÄIVIPETTERI.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitkeli kirjoitti:

minkälaisen mopon pvn, mankin vai ihan joku isompi mopo ei mielellään miitään kiinan ihmettä kannattaisi ostaa jos on noin 173cm pitkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu