Yhdeksältä pitää tulla kotiin. Epistä. Isä antaisi olla yhteentoista. Muutako isän
luo asumaan?
Äiti ei anna viipyä ulkona
3
161
Vastaukset
- young lady
Iik. Mä olen vapaaehtoisesti seitsemältä aina kotona, ellei sovittua menoa ole josta porukat tietää. Tämä toimi täydellisesti kun olin vielä alaikäinen.
Sama toimii nyttekin, mutta porukoilla ei oikeastaan sananvaltaa. :D
Ja, kannattaako oikeasti muuttaa iskän luokse asumaan VAIN ja AINOASTAAN sen takia että saisit olla pari tuntia enemmän ulkona?
Mä ainakin valitsen pitkät yöunet DD: - tinjamoi
Mulla oli nuorempana aina tiukat kotiintulo ajat ja oon siitä nyt tyytyväinen! Musta ei tullu sellanen onneton ostareilla hengailija ikinä! Aloin juuri tekemään blogia, käykää lukemassa! :)) www.tinjamoi.blogspot.com
- Kall e
Siehän, Tinja, olet tosi sievä tyttö, ihan missiainesta. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637