33-vuotias suomalainen teki oman

ratkaisun Pattijoella Pattaya One Newsin mukaan.
12443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Thaimaa on monelle luuserille muutenkin tiensä pää. Kun ostosrahat loppuu,
baarilutkatkin häipyy.

Äänestä
  • niin, että Suomi on ainakin 1000 kertaa huonompi maa kuin Thaimaa koska suomalaiset tekee Suomessa ainakin 1000 kertaa enemmän itsemurhia kuin suomalainen Thaimaassa, tuota sun älynväläytystä mukaellen.

    Niin, sehän pitää vielä paikkansa, Suomi on niin paljon surkempi maa kuin Thaimaa.

    Äänestä

  • taitaa olla sitten kirjoitti:

    niin, että Suomi on ainakin 1000 kertaa huonompi maa kuin Thaimaa koska suomalaiset tekee Suomessa ainakin 1000 kertaa enemmän itsemurhia kuin suomalainen Thaimaassa, tuota sun älynväläytystä mukaellen.

    Niin, sehän pitää vielä paikkansa, Suomi on niin paljon surkempi maa kuin Thaimaa.

    Molempi parempi. Suomessa voi tehdä ne rahat ja nauttia niistä sit myöhemmin Thaimaassa, jossain muualla kun Pattayalla.

    Äänestä

  • taitaa olla sitten kirjoitti:

    niin, että Suomi on ainakin 1000 kertaa huonompi maa kuin Thaimaa koska suomalaiset tekee Suomessa ainakin 1000 kertaa enemmän itsemurhia kuin suomalainen Thaimaassa, tuota sun älynväläytystä mukaellen.

    Niin, sehän pitää vielä paikkansa, Suomi on niin paljon surkempi maa kuin Thaimaa.

    Thaimaassa toimii ainakin paikallisen VR:n lipunmyyntijärjestelmä.

    Äänestä

Eikos joku jossain klupilla kirjoitellu itsari ajatuksia, taisi sitten mutsi tulla suomesta jeesaamaan ?

Äänestä
  • Laitatko linkin.

    Äänestä


  • tässä linkki: kirjoitti:

    Noin kävi Anaalitoliassa, tyttöparka kulki Amalian viitoittamaa ja lobbaamaa tietä, kuoli joko oman käden kautta kun huomasi tulleensa vedätetyksi tai kuoli lammaspaimenen tyrkkäämänä alas parvekkeelta, "aahh niin ne ihanat suklaasilmät", "niin ne muut, mutta en minä, minun mieheni rakastaa ihan oikeasti"! Suominainen on trash, pohjasakkaa.

    Äänestä

Ei kovin yllätä, että tapahtui juurikin Pattiksella. Sinne ne suomalaiset luuserit yleensä painuvat, jos on rahaa thaikkulaan matkustaa. Hyviä valintoja olisi täälläkin paljon tarjolla, mut kun kaverit kehuu, että se p***u on siellä niin halpaa ja mukavaa.

Jotenkin ei tule edes sääli tätä kundia.

Äänestä
  • Olisi voinut jopa vähän auttaa tällaista luuseria.

    Äänestä

  • ei sääliä kirjoitti:

    Olisi voinut jopa vähän auttaa tällaista luuseria.

    Tuskin kukaan haluaa auttaa sinua luuseria, sika-amalia.

    http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011092514454090_uu.shtml

    Tuossa linkki, ei kovin yllätä, että tapahtui Turkissa, sinne ne suomalaiset luuserit yleensä painuvat, jos on rahaa matkustaa. Hyviä valintoja olisi täälläkin paljon tarjolla, mut kun kaverit kehuu, että se k***ä on siellä niin halpaa ja mukavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


empä kerro kirjoitti:

ratkaisun Pattijoella Pattaya One Newsin mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu