Muulit töihin

Sellaiset ajat alkamassa, että muulit vois alkaa tekemään töitä, että tulee lyhennykset maksettua. Ei ole aikaa roikkua täällä palstoilla, ja tulee vain paha mieli.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jothaja kävelee nyt sinne jääkaapille ja ottaa yhden keskioluen vaan, ettei kohmelo pääse päälle. Sitten varmistat että tämän kuun vuokra tuli maksettua ajallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pankinjothaja kirjoitti:

Sellaiset ajat alkamassa, että muulit vois alkaa tekemään töitä, että tulee lyhennykset maksettua. Ei ole aikaa roikkua täällä palstoilla, ja tulee vain paha mieli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu