Olin usein huomannut tuijottavani siskoni miestä Juhaa huomaamattani. Juha oli hymyillyt takaisin kohteliaasti. Vaikka Juha oli olevinansa normaalisti, huomasin usein housun etumuksesta ettei mies ajatellut työasioitaan.
Olin siskoani vähän hoikempi, mutta muuten olimme aikalailla samanlaiset. Vaaleita pitkiä tyttöjä, c- kupin tisseillä. Siskoni tissit eivät tosin olleet enää niin terhakat, mutta isot. Siskoni oli vähän lihonut ja valitteli sitä mulle usein.
Kävimme usein lenkillä ja juttelimme asioista ja myös Juhasta.
Käytin hyväkseni tietoja mistä Juha piti naisessa ja seksissä yleensä. Juha oli voimakasrakenteinen kirvesmies ja tosi hyvännäköinen. Tumma ja sporttinen.
Kesäloma oli alkanut ja kaikki olivat töissä, Juha oli töissä viereisellä rakennustyömaalla. Olin tulossa kotiin pyörällä kun alkoi sataa kaatamalla. Valkoinen toppini kastui läpimäräksi ja farkkusortsini kuten myös.
Sain pyöräni katokseen ja juoksin sisään. Näin Juhan työkengät eteisessä ja ilahduin niin että aloin ajattelemaan Juhan käsiä ihollani.
Menin suoraan huoneeseeni ja riisuin rintsikkani kaappiin tietäen tissini näkyvän märän paitani läpi. Katsoin peiliin ja näytin mielestäni pornolta. Tissini paistoivat herkullisina paidan läpi ja sortsini olivat melkein yhtä pienet kuin pikkuhousuni. Riisuin vielä sortsini ja vetoaisin siihen etten tiennyt Juhan jo olevan kotona.
Pikkuhousuni olivat toiselta puolelta pakaroiden välissä kävellessäni keittiötä kohti. Hiuksiani pyyhkeeseen kuivaten tulin keittiöön missä Juha istui kahvikupin äärellä.
"Ai moi, sä ootkin täällä jo..."
"Moi, joo tuota, alkoi sataa ja me lopeteltiin jo näin puoliltapäivin."
Tunsin Juhan katseen vartalollani ja tiesin hänen katselevan koska oli niin hiljaista. Yleensä mies puhui melkein taukoamatta. Juha istui pyyhe päälllään tuolilla. Oli näköjään menossa suihkuun.
Kurotin kuppia ja nojasin lantiollani tiskipöytään. Sain kupin ja kaadoin mehua.
"Voi hitsi, mä oon aivan märkä", puhelin kuin puolivahingossa. Korjasin pikkuhousujani vetäen toisen puolen pakaralle. Valkoiset nallepikkuhousut eivät paljon peittäneet, mutta tarpeeksi kiusatakseni miestä.
"Ootko sä menossa suihkuun?" Juha myönteli katsellessaan mua kummasti. "No ei me varmaan saada yhtäaikaa mennäkään...", kiusoittelin miestä.
Mies ei voinut ilmeisesti nousta ennenkuin lähdin pois, joten pyörin keittiössä tovin pyllistellen pakastimella etsien jäätelöä. Kysyin Juhaltakin ja mun piti toistaa kysymys. Oli vissiin muuta ajateltavaa tai katseltavaa.
Siskoni mukaan Juha piti siskoni suihinotoista, joten kiusoittelin miestä jäätelön kanssa. Kyselin rakennushommista ja työnsin tötteröä välillä syvemmälle suuhuni.
Tiputin palan pöydälle ja otin sen suuhun imien sormeni puhtaaksi suklaasta. Juha tiputti palan vahingossa maahan ja mä lupasin heittää sen roskiin kun nousinkin jo.
Menin kontalleni miehen viereen ja kurotin palaan.
"Siirrätkö toista jalkaasi vähän?" Juha levitti vähän jalkojaan ja näin kuinka iso ja maukas kulli oli haarojen välissä.
Nostin nopeasti pyyhettä ja työnsin pääni sen alle. Kylmä suuni otti kuuman kalun terskan syleilyyn. Juha yritti nostaa pääni pois haaroistaan, mutta pidin tuolista kiinni.
Terska tuntui kurkussa asti imiessäni voimakkaasti pitkin vedoin. Juhakaan ei voinut enää vastustella vaan piti hiuksistani kiinni ja voihki syvään.
"Voi luoja kun hyvä suu...lopeta ennenkuin mä tuun sun suuhun...mä katselin sua äsken liika kauan."
Juha otti päästäni kiinni ja työnsi kaluaan suuhuni melkein tukehduttaen mut. Yritin niellä kaiken, mutta suihku oli niin voimakas etten ehtinyt. Spermaa valui suustani Juhan pyyhkeelle.
jatkuu...
Viettelijä
Namuliini 16
2
7949
Vastaukset
- hyvä
Oli hyvä jatka ihmeessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain607492Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232926- 1421766
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651649Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151458Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671394- 1301134
- 73827
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 52715