Etsin tanskandoggi tyttöä, mielellään sininen tai keltainen. Mielellään alle 2 vuotias
Ostetaan tanskandoggi tyttö
3
261
Vastaukset
- Ikävä tulee
Heips, meillä olis keltainen td, joulukuussa tulee 2v. Hyvistä vanhemmista, rekattu ja näyttelyistä 5 x ROP, muutama SA yms. Kuvattu ja tutkittu ja terveeksi todettu. Paperit löytyy.
Meilä asunnon vaihto tulossa ja kaksoset joulukuussa, joten koirasta joudutaan luopumaan, valitettavasti.- mm13022010
Hei, Löydettiin jo meille keltainen tanskandoggi vauva, mutta kiitoksia kuitenkin. Toivottavasti löydätte hyvän kodin tytöllenne.
- Ihmettelin vaan...
??? Vähän heräsi epäilyt. Asia nyt ei tietty muuten minulle kuulu, muuta kuin ilmoituksen todenperäisyys, mutta tuollaista koiraa ei löydy Suomen rekisteristä???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää482297Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten722193Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1362017Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut432012Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie501951HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363981745Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1061693Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta21622Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241514Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1851138