Ydistelmävaunut!!

helmikorvakoru

Akjax Torent yhdistelmävaunut

Kukaan kuullut moisista tai käyttö kokemuksia? Ei oo uutena pahanhintaset ja ihana värejä löytyy!

7

864

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uskotaiälä..

      Voin heti sanoa, että aivan surkeat. Noita käyttävät saavat kyllä monet kerrat purra hammasta! Tulevat hajoilemaan vähän väliä, takuu ajan ehkä just ja just säilyvät. Todella painavat, oikeen nastaa työntää hangessa ja kaupoissa :D Ratasvaiheessa löydät itsesi taas vaunukaupoilta. Kaukana laadukkaasta...

      • helmikorvakoru

        Voi paska.. Mä kun niin jo rakastuin noihin. Enkä tosissaan raaskis maksaa jotain 600-800 e kunnon superhyvistä vaunuista (emmaljungat, briot jne). Kun ei ole varaa. Menin edelliset ostaan 60 e käytettynä ja kaduttaa iiihan v********* olis pitäny sillon panostaa kerralla kunnon vaunuihin. Ne ollu nyt meillä vuoden ja viimiset puolivuotta oon kattellu uusia..


      • hmmm...
        helmikorvakoru kirjoitti:

        Voi paska.. Mä kun niin jo rakastuin noihin. Enkä tosissaan raaskis maksaa jotain 600-800 e kunnon superhyvistä vaunuista (emmaljungat, briot jne). Kun ei ole varaa. Menin edelliset ostaan 60 e käytettynä ja kaduttaa iiihan v********* olis pitäny sillon panostaa kerralla kunnon vaunuihin. Ne ollu nyt meillä vuoden ja viimiset puolivuotta oon kattellu uusia..

        Mikset kato huutiksesta käytettyjä? Me ollaan ostettu huutiksesta kaikki meillä olleet vaunut/rattaat (emmaljunga,bugaboo, brio) ja ollaan oltu tosi tyytyväisiä. Joissakin vaunuissa on ollut takuutkin jäljellä.

        Merkkivaunuissa on sekin puoli, että kun myyt ne saat niistä varmaan vielä useamman satasen takasin. Ei-merkki vaunuja harva ostaa käytettynä, ilmaseks menevät eteenpäin tai sit kaatikselle jos on jo siinä kunnossa.


    • pääpötin

      Kato babytown.fi sivulita, me ostettiin sieltä Skidi Herkules yhdistelmävaunut ja ollaan oltu todella tyytyväisiä :) Asutaan Turun lähellä, joten päästiin liikkeeseen katsomaan vaunuja, mutta on noita Skidejä muuallakin myynnissä. Meidän vaunut maksoi tarjouksessa turvakaukalon kanssa muistaakseni 550€.

    • helmikorvakoru

      Meil on nyt Carena Easy matkrattaat, Carena Double Swingit, sit yhdistelmät joitten merkistä ei oo hajuakaan, ja Brion yhdistelmät, jotka on iiiiihan rikki (ollu mun kahella pienimmällä sisaruksella). Ja kaikki siis käytettynä hommattuja.. Sen takia haluun ihan uutena ostaa, en jotenki raaski maksaa montaa sataa käytetyistä vaunuista..

      Ja tilasin nyt jo noi vaunut :D Kuulin niistä hyviäkin juttuja, et ei pelkkää huonoa. Kaikista kun löytyy kuitenkin sekä hyviä että huonoja puolia.

    • N0RA

      Mä ainakin tykkään noista Mun Akjaxeista. Vaunukoppa on ihanan suuri/ leveä talvivauvalle, kankaat on laadukkan oloset, ja hyvin työntää hangessakin.

      Ainoo huonopuoli on ahdas tavarakori alhaalla, mutta sillon harvoin kun kaupasta tulee enemmän tavaraa ostettua, niin oon jättäny tavarakoriin sellasen pieneen pussiin mahtuvan repun, jolla sitten kantaa osan tavaroista kotiin asti.

    • Teresa55

      Itse ostin juuri bebetto merkkiset vaunut.

      Valmistettu puolassa ja olivat tukevat.

      Sain ne 300€:lla ja oli uudet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      50
      3854
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3425
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      34
      2791
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2458
    5. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1879
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1809
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      185
      1766
    8. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      27
      1497
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      386
      1459
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1238
    Aihe