NY - Vuosi yrittäjänä

Kertokaa kokemuksianne kyseisestä kurssista. Voisitte vastata ainakin näihin kysymyksiin:
1) Oliko hauskaa?
2) Kuinka paljon teillä meni rahaa?
3) Koetteko oppineenne jotain hyödyllistä?

Kertokaa kokemuksenne.
4210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nosto

Äänestä
  • Mitä voi päätellä vastausten puutteesta?

    Äänestä

1.Ei. Varsinkin lopussa revittiin jo hiuksiamme.
2.Jokainen yrityksen perustaja uhrasi kympin. (Ne saatiin kyllä lopulta takaisin)
3.Ainakin sen, että kaikkien jäsenten tulee sitoutua 100%:sesti siihen.

Äänestä

Turhaa paskaa pakotetaan tekee yritys eikä opeteta miten. Sit ku se on valmis nii mennää esitteemään se jonnekkin ja sit lopetetaan se yritys

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NYNYNY kirjoitti:

Kertokaa kokemuksianne kyseisestä kurssista. Voisitte vastata ainakin näihin kysymyksiin:
1) Oliko hauskaa?
2) Kuinka paljon teillä meni rahaa?
3) Koetteko oppineenne jotain hyödyllistä?

Kertokaa kokemuksenne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu