Suomen roskaväkeä?

Ilmeisesti Suomen vähäosaisten suosikkisarja?
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikä oo, sehä on meiän perusuomalaisten suosikkiohjema!

Äänestä
  • lapsellinen provo. eihän tuolla talossa ole muita suomalaisia kun se janica joka sanoi että suomalaisen pitäisi voittaa bb. eipä tarvii katsoa tätä kautta kun talo on täynnä stefanin tapaisia vajakkeja.

    Euro tuhosi suomen.

    Äänestä

´´eipä tarvii katsoa tätä kautta kun talo on täynnä stefanin tapaisia vajakkeja.´´

ei Stefan oo mikään vajakki koska eihän nyt vajaa ihminen pystyis voittamaan jenkkifutiksen sm-KULTAA! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä paskaa! kirjoitti:

Ilmeisesti Suomen vähäosaisten suosikkisarja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu