Fusion 110cc

Kannattaako tuota ostaa? Onko jollain kokemuksia tuosta crossista? Onko hinta suhde hyvä laatuun verrattuna.

www.motorpower.fi/kaksipyoraiset/fusion_110cc.php

Tuossa linkki.
Mitä muita hyviä merkkejä tiedetään?
Hinta saisi olla alle 1000 e.
37640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

iha hyvä kannattaa ostaa fusion !!

Äänestä

öööö

Äänestä

Ihan Vitun Hyvä osta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omistaa kohta crossi kirjoitti:

Kannattaako tuota ostaa? Onko jollain kokemuksia tuosta crossista? Onko hinta suhde hyvä laatuun verrattuna.

www.motorpower.fi/kaksipyoraiset/fusion_110cc.php

Tuossa linkki.
Mitä muita hyviä merkkejä tiedetään?
Hinta saisi olla alle 1000 e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu