Kylpyhuoneremontin valvojaksi ilman muuta Valvoteam. Säntillistä toimintaa ja hieno tapa dokumentoida. Porukat ottaa kuvia kännykkäkameralla ja ne on samantien webissä. Tsiikailin ulkomailla hankkeen etenemistä saamillani käyttäjätunnuksilla.
Valvoteam
t57tainatoivo
4404
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä näin on!
Ja minä kun luulin että, noitavaino jäi jo keskiajalle, tuskinpa noi kaverit paljon ulkomaille menevät kun kunnollinen yritys lyödään alta pääosin tietämättömien
herjauskampanjalla. On vain ikävää ettei nämä herjaajatkaan taida olla valmiita
vastaamaan aiheuttamastaan vahingosta.
Ja katso lisää villapainajainen.blogspot.com
Dokumentoivat kehittämällään Kotoprolla www.kotopro.fi jossa valvoteamin omistaja tj:nä. Ja sieltä voivat ikävät asiat poistaa jälkeenpäin
Joo, päiväkirjan "väärentäminen" on aika huolestuttavaa ja vaikeasti todistettavaa. Kannattaa käyttää toista päiväkirjaa. Sellaista jossa sivut voi/pitää allekirjoittaa niin ettei niitä voi enää muokata tai poistaa. Ainakin www.tyomaa.org sivuilta löytyy ilmainen työmaapäiväkirja, jonka voi allekirjoittaa. Valvojan pitäisi muutenkin tarkkaila projektia ja päiväkirjaa..