Nai ne lehtoritkin

etelän mimmi

5

10177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • petturi

      Tiedän, nai ne. Itsekin jonkinlainen naiva maisteri vaan. Syrjähyppäilijä siis.
      Tämä oli kivan kevyt tarina luettavaksi, ja tuntuu sinulla olevan useampikin juttu antamassasi linkissä.

    • amk_hoitsu_eteläst

      olen just aloitellut maisteri opinnot yliopistossa ja kuinkas ollakkaan, luennoilla kiinnostaa eniten luonnoitsija olemus ja katseet ja vartalo jne... ai että tekee mieli;) On vain sellainen tuntuma, että ovatkohan nuo yliopiston opettajat tarkkoja tavarastaan... amks:ssa lehtori oli halikas;) suorastaan himoks!!

      • keväällä maisteri

        Minua yksi yliopistolla proffa, aika nuori espanjalainen, piiritti ainakin kaksi kuukautta ja annoin lopuksi. Se oli tyytyväinen ja piiritys loppui siihen. Kerasi varmaan vain voittojaan. Harmitaa tuommoiset. Ei edes kunnolla osannut ja kulli kuin nahistunut porkkana.


    • Kohta on pihalla

      Hitsi, ihan kuin oma vaimo, vaikka ei mikään lehtori ole. Prisman kassa vaan, mutta kyllä sitä joku siellä kellareissa hässii.

    • Yrittäjä

      Voi tavaton, että lehtoritkin nai. Täytyyhän autokauppiaat ja sosiaalitantatkin jostain tulla. Siis naislehtorin perseestä.
      Seurustelin joskus joskus nuorena naisen kanssa, joka opiskeli Kajaanin seminaarissa. Hänen silloisesta avioliitostaan on syntynyt juuri edellämainittuja kusipäita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      63
      5154
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      55
      4606
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      123
      4559
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      316
      1854
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      85
      1503
    6. 91
      1472
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      235
      1360
    8. Martina harrastaa tänäänkin liikuntaa

      Ei ole krapulaa hänellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      320
      1073
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      961
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      51
      883
    Aihe