operation flashpoint fdf modin propleema.

tehtävä 18.twisted. jossa pitää polkupyöräillä sillan yli kohteeseen ei pelitä.jos menee sillan yli vihollinen ampuu ja peli loppuu siihen.jos ali niin perillä kohteessa ei tapahdu mitään.onkohan joku bugi vai enkö osaa pelata?canpaing fixedit ja patcit on asenettu(1.96)
2616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on viimeinen tehtävä ja sen kuuluukin loppua siihen.

Äänestä

ei sotamies honkala kuole se haavoittuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korpela kirjoitti:

tehtävä 18.twisted. jossa pitää polkupyöräillä sillan yli kohteeseen ei pelitä.jos menee sillan yli vihollinen ampuu ja peli loppuu siihen.jos ali niin perillä kohteessa ei tapahdu mitään.onkohan joku bugi vai enkö osaa pelata?canpaing fixedit ja patcit on asenettu(1.96)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu