Moi!, etsin Kainuun alueelta sekarotuista villakoiraa (: , olisi hyvä löytää mahdollisimman pian, hinnalla ei niinkään väliä.
Sekarotuinen koira haussa, mielellään joku villakoiran sekoitus
2
332
Vastaukset
- jansku011
Moikka!
Itsekkin olen alkanut harkita sekarotuistakoiraa jossa olisi villakoiraa. Etsin netistä ja löysin osoite on "koiratori.com" löysin ainakin itse suloisia pikku pentuja :) ! - diippistä
Ottakaakin sitten selvää, mitä kasvattaja on tehnyt pentujen kanssa ja onko vanhemmat tarkastettuja ja tautivapaita, jos ette halua katsella sairasta yksilöä jolla esiintyy arkuutta. Ja sitten tietty, sekarotuinen on sekarotuinen, niillä kai ei vielä ole papereita niin niiden kustannukset on ollut pienempiä niin elkää menkö maksamaan rotukoirien hintoja, oli se kuin nätti napero, kaikki koiranpennut on söpöjä.
Ja ensimmäiseen, miksi mahdollisimman pian? Ei koskaan pitäisi ostaa hätiköidysti koiraa vaan ottaa selvää asioista, ettei tule taas niitä surkutarinoita, jossa on pantutehtailtu tai tuotu ulkomailta rescuena. koiratorissa näitä ilmoituksia tulee vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232463Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531743Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111044Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2951022- 259972
- 146893
- 56854
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110759- 46735
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8728