Kyllä tuo Ben on todellinen valehtelija huijari. Nuoleskeli ( kaikenlisäksinitse Ben aloittaja) Netan pimpsaa ja runkkasivat munineen päivineen ja sitten mies väittää ettei tehnyt mitään. Veerakin oluaan Kaisan kanssa terassilla kertoi Kaisalle kuinka Ben nuoli Netan pimppiä. Nyt talossa tänään Veerakin valehteli, ettei hän muista tuollaisesta olleen mitään puhetta. Veerahan oli benin vieressä kun Ben sanoi, ettei ole tippaakaan ikävä Amandaa. TALOSSA ON VAIN YKSI JÄRJELLÄ VARUSTETTU ASUKAS . SEBASTIAN. Näkihän koko jkansa tuon Benin nuoleskelun.
Ben nuoli Netan bimbsaa kertoi myös Veera
20
5185
Vastaukset
- Am
Siis nuoliko oikeesti pimppiä... en mä vaan nähnyt
- malla maalla
Nyt Nettakin on harrastanut sitä paljon puhuttua bb-seksiä. Se on niin hienoo pyrkiä bb-taloon ja sitten tehdä jotain tollasta sinne päästyään. Sebastianissa on vaan se sen keksitty homouskonto jota se edustaa, se onkin sellaista uskoa ettei sitä löydy edes raamatusta. Ehkä se on näitä Koivistolaisia sinnehän kaikki saa tulla...ja olla sellasia kun on.
- maarukka
Tuota... Tulla ja saada olla niin kuin on? Sehän kuullostaa ihanne yhteiskunnalta. Ei katsota lompakon kokoa, ei pidä tehtailla pentuja, rakentaa omakotitaloa. Saa olla ihon väriltään ja kuylttuuriltaan oma itsensä. Tarkoitat?
Toisin kuin Suomessa.
- 00998
enpä usko että on nuolassu netan vakoa! kai sen nyt näkis jos benkku olis ollu naama haarovälissä ja kyllä 69 asennonkin erottaa vaikka kuin olis peitto päällä.. en kyllä kumpaakaan puoplustele ollenkaan, mutta en usko että nuolemista on ainakaan pimpsukan alueelle tapahtunut.
bb perttukin nuoli kadia
- Jättikulli
No ei vittu jos nuoli jonkun pillua, sitävarteha te kaikki pervot sitä katotte olkaa nyt onnellisia saatana!
- Din Weasel
pillu tykkää siitä että sitä nuollaan. :D
- ----
KAUHEETA, OLISI VARMAAN PITÄNYT HARRASTAA TELEPATIASEKSIÄ NIINKUIN SINÄ! Miksi sinkkumies ei saisi harrastaa seksiä ihan kenen kanssa tahtoo? TÄH? Ei ole sormusta sormessa, niinpä saa panna ihan kenen kanssa tahtoo!
- nkiima29
Mitä sitten? Kyllä munkin mies nuolee mun pilluu joka päivä..
- jornis
bbn täytyy myös näyttää veeran päiväkirjakeskustelu missä sanoi nähneensä benin nuolevan netan pimpiä!!!!
Tottakai pillu nuollaan jos nainen on samassa sängyssä!
- NyrkkiKyllikki
Nyrkkinsä se sinne lykkäsi ja nyt Netalla on ammottava reikä jolla ei ole enää mitään virkaa...
- 5675476575
BB on p*ska ohjelma ja kaikki ketkä sitä katsovat ovat järjiltään.
- Valvova silmä
Minä olen katsonut kaikki osat. Mielestäni olen todistetusti nähnyt, että on ihan tyhmää seurata BB-talon touhuja. Täytyy olla idiootti jos tykkää katsoa. Eikö teillä ole mitään parempaa tekemistä? nkiima29 on ainut yhtä viisas. Muut saa hävetä.
- nkiima29
Kiitos Valvova silmä! :-)
- lolololol :D
taidat sitten olla idiootti kun kehut katsoneesi kaikki osat,eikö sulla ole parempaa tekemistä :D
- mukavaa hommaa
Pillua on mukava nuolla!! Kokeilkaa ketkä ei ole kokeilleet!!
- nkiima29
Ainakin mä nautin siitä !
- Lipovitsiman
Kyllä, pimpsat villuvat :) http://goo.gl/0r7e1
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista897627- 1055522
- 2664738
- 484662
- 653382
- 502768
- 582447
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244