miten

on mahdollista, kun yritän sättiin ja en pääse, niin nimeni kuitenkin lukee siinä, kuin olisin huoneessa? Vaikka en ole uudistusten jälkeen päässy koko huoneisiin. Ärsyttää! Olisin niin pitäny tästä sätistä.. Kertokaa muita kivoja sättipaikkoja!
1247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En kyllä pysty auttamaan sinua muuten kuin kertomalla,että ilmeisesti kohtalotovereita on sinulla enemmältikin minunkin lisäksi..En ymmärrä myöskään,miten en pääse eteenpäin vaikka olen rekisteröinyt nimimerkkini..Ärsyttävää! Kuitenkin nimimerkki näkyy listalla..Yritetään kestää ja toivotaan,että joku neuvoisi meitä tai korjaisi asian..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miä kirjoitti:

on mahdollista, kun yritän sättiin ja en pääse, niin nimeni kuitenkin lukee siinä, kuin olisin huoneessa? Vaikka en ole uudistusten jälkeen päässy koko huoneisiin. Ärsyttää! Olisin niin pitäny tästä sätistä.. Kertokaa muita kivoja sättipaikkoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu