Märkä koulupäivä.

Myfirsttale

Olin aivan kovillani ala päästä, katseeni lähes pakosti kääntyi opettajan takapuoleen ja farkkujen yläpuolella pilkottaviin stringeihin. Opettajamme oli noin 25 vuotias hyvännäköinen sinkku nainen. Opettajallani Sannalla oli tapana pitää tiukkoja farkkuja ja kaula aukkoisia paitoja. Istuin luokan perimmäisessä pulpetissa josta oli mahtavat näkymät koska olen luokan pisin poika. Mielessäni jo pyöri kuinka nuolisin opettajani pillua. Sanna oli siis äidinkielen opettaja. Edessäni istui Tanja. Tanja viittasi ja pyysi että opettaja tulisi neuvomaan häntä hänen viereensä. Nyt oli tilaisuuteni nähä uusi vilaus stringeistä. Opettaja käveli Tanjan luokse ja kyyristyi juuri sopivalla tavalla niin että perse osoitti suoraan minua päin. Päätin ottaa kuvan opettajan perseestä jotta voisin runkata kotona myöhemmin. Tietenkin minun tuurillani opettaj kääntyi minuun päin ja huomasi kaiken. Sain jälki-istuntoa joka pitäisi suorittaa samana koulu iltana.


Laahustin jälki-istunto luokkaa kohti, arvailin mielessäni että kuka voisi olla jälk-istunnon valvoja. Saavuin luokan eteen ja astuin sisään. Hymyni nousi korviin asti kun näin Sannan istuvan opettajan pöydän takana. Kun olin istunut puolet jälki-istunnosta Sanna käveli luoksen ja katsoi minua murhaavasti. " Tiedätkö mitä olet tehnyt?" -Sanna kysyi. Mietiskelin hetken..... " En voinut vastustaa kiusausta kun näin sinun...s.s.s.stringit"- Sanoin vaikeroiden. Opettaja meni aivan punaiseksi ja otti tuolin viereeni ja istui siihen. Hän laittoi käden reidelleni ja minulla alkoi seisoa samalla sekunnilla. Opettaja huomasi erektioni ja alkoi hymyillä. Hän nousi tuolilta käveli luokan ovelle laittoi oven lukkoon ja palasi luokseni. Hän käänsi tuolini pois pulpetista päin avasi sepalukseni ja munani pongahti ulos housuista. Hän alkoi runkata minua pikku hiljaan ja minä työnsin käteni hänen rintoihin. Silmän räpäyksessä Sanna otti munani suuhun ja liikutteli sitä edes takaisin nopeaan tahtiin. Minä puolestaan laitoin kädet hänen takaraivolleen ja nopeutin vauhtia koko ajan enemmän ja enemmän. Sanna otti munani hetkeksi pois ja haukkasi hieman henkeä sen jälkeen hän otti munan taas suuhun ja imi sitä rajusti. Noin 10 minuuttia tätä tehtyä laukesin kovalla paineella hänen suuhunsa. Sanna nousi seisomaan laittoi kaksi pulpettia yhteen, otti housut pois ja meni istumaan pulpetin päälle. " Noh Teemu näytäs mitä muuta osaat kuin aakkosia" Opettaja tokaisi. No minä ryhdyin tuumasta toiseen ja aloin nuolla pillua. Tungin kieltä sisään ja ulos nuolin sitä ja imin. Sillä aikaa kun nuoleskelin Sannan ala päätä, Sanna otti laukustaan kortsun ja ojenti minulle. Pistin kortsun munaan ja tungin munani nopeasti Sannan sisään. Panimme noin 20 minuuttia kiihkeästi ennen kuin sisään astui rehtori.

"Mitä vittua täällä tehdään?" Rehtori kysyi. Mutta pian huomasin rehtorin naamalla virneen. Rehtori veti housut alas ja kalsareista pongahti esiin 20 cm muna. Sovimme että minä menen sannan päälle ja nussimme Sannaa samaan aikaan pilluun.Rehtori änki munansa sisään jonka jälkeen minä ängin omani Sanna voihki kovaan ääneen. Tätä me jatkoimme noin tunnin jonka jälkeen minun piti lähteä kotiin. Lähdin luokasta ja käännyin käytävälle josta pääsisin ulos koulusta. Koulun ulko ovella kuulin vielä kuinka Sanna voihki luokassa, rehtori jatkoi työtään siellä.


Mitä mieltä?! :)

16

15335

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voi voi

      Harjoittele yhdys sanoja ja ajan arvioimista.

      Myös kappalejako olisi kiva, jos haluat kijoittaa luettavia tarinoita.

      • asdasd13123

        Taidat itse tarvita harjoitusta yhdyssanoissa.


      • ijhndbz
        asdasd13123 kirjoitti:

        Taidat itse tarvita harjoitusta yhdyssanoissa.

        Sinä taidat tarvita harjoitusta sanoman ymmärtämisessä!


    • Kerkeä

      Mukava lukea näin aamuseisokkia hoidellessa. Häiritsi vaan se, että joutui liiaksi keskittymään lukemiseen ja sen ymmärtämiseen miljoonien kirjoitus- ym. virheiden takia.
      Treeniä vaan, niin alkaa jutut sujuvasti sujumaan.

    • Jos tää on sun ekas, niin oikeesti ihan jees. Realismia ehkä kaivattais lisää, tästä paistaa mielestäni liikaa fantasiamaisuus. Kieli paranee äikän tunnilla ja stoorit oman kokemuksesi myötä ;)

    • fiftisent

      Uu ei paha! ;) mut repesin ku ajattelin sitä että rehtori tulee sisään ja sit sil on heti sellanen levee hymy naamal! HAHAHA!:D

    • luehan--uudestaan

      kuinka se rehtori voi päästä sisään jos se ovi oli lukossa?

      • Mä vaa

        Yleensä rehtoreil on avain koulun luokkiin.... ootko tyhmä?


    • ottoja

      tarinasta huomaa hyvin milloin on kirjoittajalta mällit lentänyt ja laadusta päätellenkin tarina kirjoitettu yhdellä kädellä... mutta silloin kun koulujani kävin, niin rehtorit omasivat avaimen. sillähän se lukittu ovi aukaistaan.

    • kahko

      fantasiansa kullakin. :)

    • laamamaana

      Karkas vähä mopo käsistä loppua kohti :D

    • Jepajees

      Kaikki aakkosia opettelevat nai kuumia opettajattaria 10min rynkyttäen eikä mälli irtoa välittömästi vaikka jo käden reidelle asettaminen saa instaerektion aikaisiksi. Muutenkin tapana kuljettaa koulussa kondomeja mukana, ja rehtori yleensä astelee lukitusta ovesta mystisesti läpi virne naamalla ja valmiina ryhmäseksiin opiskelijoiden kera. Mutta oikein hyvä 1,5h jälki-istunto kaikenkaikkiaan.

    • sadgsfhdgfa

      Tää oli kuin jostakin säälittävästä japanilaisesta piirrospornosta, kuinka vanha olet? 15? Lapsellista, huonosti kirjoitettua potaskaa.

    • tkttrk

      Ihme kielipoliiseja täällä novellipasltalla. Kirjoittakaa ite novelleja älkääkä vaan huomautelko muiden kirjoitusvirheitä!!!

      • KANNATTI LUKEA

        Minä keskityin tarinaan, en kirjoitusvirheisiin. Mielestäni upea tarina;)


      • Upeeta
        KANNATTI LUKEA kirjoitti:

        Minä keskityin tarinaan, en kirjoitusvirheisiin. Mielestäni upea tarina;)

        Niimpä, menkää pois grammar police :(


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      145
      6069
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3726
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      128
      2911
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      47
      2568
    5. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      37
      2421
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      25
      1945
    7. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      269
      1914
    8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      51
      1858
    9. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      34
      1633
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1600
    Aihe