Käyrä penis

Hei onko tavallista että penis on ylöspäin käyrä,mulla on kuin atrian lenkki käyrä,pituus ja paksuuskin aika samaa luokkaa...pelkään että joudun naurun alaiseksi tyttöjen keskuudessa?
131293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Jos on atrian uunilenkin luokkaa niin et taatusti joudu naurunalaiseksi!!

Äänestä
  • Toi on kyllä aikapaha juttu että on Atrian lenkin käyryys munassa.
    Se on varmajuttu että kyllä tytöt hihittää jos sitä nyt jollekkin ees pääset esittelemään.
    Mutta,jos se olisi Hk:n lenkin käyryys ja paksuus,sillon pääsisit miesten kirjoihin ja tytöt hykertelisivät tyytyväisinä.

    Äänestä

  • Ei Atria,kyllä Hk kirjoitti:

    Toi on kyllä aikapaha juttu että on Atrian lenkin käyryys munassa.
    Se on varmajuttu että kyllä tytöt hihittää jos sitä nyt jollekkin ees pääset esittelemään.
    Mutta,jos se olisi Hk:n lenkin käyryys ja paksuus,sillon pääsisit miesten kirjoihin ja tytöt hykertelisivät tyytyväisinä.

    Jos HKn sinisen kokoista meisseliä työntää jonkun pikkupimperon sisään se huutaa tuskasta. Ne leivinuunit on sitte eri asia, niillä se on ihan löysä muutenkin.

    Äänestä

sama vika täällä.. kyl sitä käyryyttä vois loiventaakkin mutta minte ;(?

Äänestä

Oispas mullakin tuollainen niin oisin todella tyytyväinen.Mun pitää pärjäillä
vajaa 15/3,5 ja vieläpä alaspäin käyrällä kullilla.Mites ois....vaihdetaanko???

Äänestä
  • Paljonkos antaisit väliä vaihdossa:)

    Äänestä

  • Hyvän kokoinen sinullakin on,ole tyytyväinen!!

    Äänestä

  • --- kirjoitti:

    Hyvän kokoinen sinullakin on,ole tyytyväinen!!

    Niinkait sitä pitäis olla.Toimii kuitenki jotenkuten ,vaikka laukeekin vähä
    liianki herkästi.Onko muilla laukeaminen yhtä helppoo?

    Äänestä

Senän on monessa tutkimuksissa todettu että uunilenkin koko on naisten mieleen,siinä kun on sitä paksuuttakin.

Äänestä

Jos vaan ois mahdollista vaihtaa,niin voishan sitä muutaman kymppitonnin
välirahaa maksaa. Ja tietenkin pitäis olla pitkä takuuaika ja rahattakaisin palautusoikeus....

Äänestä

Trölli!

Äänestä

Kärsin samasta... tuon tosin voi parantaa, tseketä lääkärillä tai kattele joku laite mikä on oikeesti eu:n hyväksymä... penisenlargersinthewild.com esim listaa jokusen näitä settejä. mut ei siitä niin paljoo haittaa oo

hitto tuo väittää että mä en osaa laskee 4 1 :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Hei onko tavallista että penis on ylöspäin käyrä,mulla on kuin atrian lenkki käyrä,pituus ja paksuuskin aika samaa luokkaa...pelkään että joudun naurun alaiseksi tyttöjen keskuudessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu