Valmista itse erektiovoide

pinjan käyttäjä

Ainekset ovat yksinkertaiset, tarvitaan pinjansiemeniä ja Erioilia (hajustamatonta). Muukin hajustamaton kosteusvoide joka ei ole liian rasvainen, käy tähän. Jauha pinjansiemenet hienoksi jauheeksi tuorekelmun tai leivinpaperin välissä esim. kaulimella jyräämällä. Sekoita sitten jauheesta ja pienestä määrästä Erioilista pastamainen seos. Levitä terskalle tasaisesti. Vaikutus alkaa muutamassa minuutissa. Ja tämä muuten toimii naisillakin, on tullut testattua. Nainen vaan laittaa klitan kärkeen seosta ja myös emättimen sisään. Itselläni vaikutus kesti melkein puoli tuntia. Parasta tässä on se ettei ole mitään sivuvaikutuksia ja ainekset on edulliset. Vähän sotkua voi tulla mutta se on pikku juttu. Ja mihin tämän seoksen teho perustuu? Pinjansiemenet sisältävät arginiinia joka on verisuonia laajentava aminohappo. Lisäksi tehoaineena on pinjansiementen sisältämä kasvisteroli jolla on testosteronin kaltaista mutta hieman miedompaa vaikutusta. Kolmas tehoaine on terpeenit, haihtuvat aromaattiset yhdisteet joita kaikissa havupuiden siemenissä on. Saatat yllättyä seoksen tehosta.

21

6061

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • enskaR

      J-lauta, tämähän toimii!!!

    • wereb

      Kiitos tästä, mahtava tuote!

    • ugiyfugihojp

      Toimiiko oikeesti, värjääkö munat?

      • kokeilijaZX

        Kokeile niin sitten tiedät. Ei ainakaan munat värjäydy, se on varma. Etpä tuossa paljoa menetä jos kokeilet.


    • provo.

      Taitaa olla provo.

      • PlaceboDomingo

        Mitä väliä, jos joku on saanut munansa sillä pystyyn. Placebo on päivän sana:)


    • ├──©

      Ohje 2:
      Huhmareeseen 100 g Bhut Jolokia chiliä ja ruokaöljyä sen verran hienonnettu chili muodostaa tahnan. Anna seoksen vetäytyä. Sivellään etenkin esinahan alle ja sitten koko pelivehkeisiin. Jo alkaa alapään veijarissa olemaan sähköä. Emäntä saa elämänsä kyydin ja kävelee seuraavan päivän varovasti hoippuen.

    • Kokeilisin josko....

      Mistähän näitä pinjan siemeniä löytäis?

      • pinjan käyttäjä

        Ihan tavallisista ruokakaupoista, samalla hyllyllä missä on manteleita ja pähkinöitä.


    • joomoRo..

      onko iällä valiä olen itse 15v

      • gjdfpgjdf

        Ei ole, miksi olisi?


    • vaihtoehto?

      Eikös olisi tehokkaampaa jauhaa arginiinitabletti hienoksi ja sekoittaa se voiteeseen? Arginiinihan kuuluu normaaliin ravintosisältöön ja on vapaa kaikenlaisista pihka-aineista, joita havupuun siemenissä on.

      • pinjan käyttäjä

        Pelkkä arginiini ei riitä, enemmän voiteen tehot tulevatkin kasvisteroleista ja terpeeneistä.


    • viherpeukalo

      muna muuttu kellertäväksi, apua? :(

    • kokeillutm20v

      mikä meni vikaan, ei toiminut minulla vaikka tein ohjeiden mukaan?
      onko muilla onnistunu kokeilu?

      • pinjan käyttäjä

        Käytitkö voiteen heti tuoreeltaan? Tehoaineet eivät kestä pidempää säilytystä. Jokaista käyttökertaa varten pitää tehdä tuore voideannos. Ja jauhoit varmasti hienoksi jauheeksi pinjan siemenet, ei riitä pelkkä rouhiminen.


    • 12 + 11

      Käykö Ceridal tai Aqualan Oil? Miksei saa olla rasvainen? Kokeilemisen tuntuinen vinkki, mutta tuota voidepuolta ei ole...

      • pinjan käyttäjä

        Siksi ei saa olla kovin rasvainen voidepohja että pinjan siementen sisältämä arginiini on enemmän vesiliukoista. Arginiinin tehot eivät tule esille tönkkörasvaisessa voiteessa. Toisaalta kasvisterolit ja terpeenit vaativat rasvaa liuetakseen. Eli pelkkään veteenkään ei voi pinjajauhetta sekoittaa, tai voi muttei välttämättä toimi silloin kovin hyvin.


    • -Jartsi-

      L-arginiini jauhetta & oliiviöljy.

      Toimii.

    • PeterPani

      Voiko pinjansiemenet terskassa tuikata sisään, vai pitääkö kalu pyyhkiä ensin?

      • Vege

        Anna naisesi ensin nuolla ja imaista ne pinjansiemenet kullistasi - kasvisruokaa nääs!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      116
      6310
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      377
      6113
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      5810
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3952
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2345
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2335
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      115
      1390
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1211
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      182
      1052
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      867
    Aihe