Minnalla hieno ääni!

lauloi just Jenni Vartiaisen ihmisten edessä. Jopas siihen Suvi sai ängettyä mielipiteensä: tää on niin helppo biisi ja täs ei ääni vaikuta!!

Ämmä ei ite osannu laulaa Kari Tapion myrskyn jälkeen biisiä, kun hän ei osaa lukee sanoja ruudulta!? Aika ääliö.
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo mustakin Minna on noista paras. Se ei kilju paniikissa koko aikaa niinkuin muut naispuoliset, ei kikata eikä esitä muuta mitä on. Hyvät hermot, kun pystyy olemaan tommosten säheltäjien kanssa talossa, jotka huutaa ja esittää koko ajan.

Äänestä
  • Minna on noista ainoa, joka ei ärsytä mua turhalla temppuilulla ja feikkaamisella. Siksi se on musta paras tänä vuonna koko tosta porukasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bb-fanittaja kirjoitti:

lauloi just Jenni Vartiaisen ihmisten edessä. Jopas siihen Suvi sai ängettyä mielipiteensä: tää on niin helppo biisi ja täs ei ääni vaikuta!!

Ämmä ei ite osannu laulaa Kari Tapion myrskyn jälkeen biisiä, kun hän ei osaa lukee sanoja ruudulta!? Aika ääliö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu