mikä on tamperelaista tyhmempi

siis mikä on tamperelaista tyhmempi.

viisas turkulainen.

hah,hah
54349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siis mikä on tamperelaista tyhmääkin tyhmempi?????

viisas turkulainen.

Äänestä
  • olen miettinyt sita koko ikani...
    Yksi ehdokas on sossulaiset tai vihreet...

    Äänestä

Anteex vaan mä oon järkevä Tamperelainen!!! ;(

Äänestä

Tampereelle ja molemmissa "kaupungeissa" älykkyys osamäärä nousi¨ üüüüüüüüüuüü

Äänestä

Ja heh heh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivänsäde kirjoitti:

siis mikä on tamperelaista tyhmempi.

viisas turkulainen.

hah,hah

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu