Vastenmielisiä juhlia teillä. Luuletteko kaikki naiset olevanna prinsessoja häissänne? Rumalla naisella ei tee mitään. Oli vaikka kermakakku päällä. Läskiperseet.
Hyi He*lvetti!
14
413
Vastaukset
- erokaa läskit
Tulee oksennus kun kattoo jotain 20 kiloo ylipainoista morsianta. Sellasta ei ole hääyönä kiva naida kun läskit pursuu jo kävellessä ulos häämekosta. ja ajatuskin kuvottaa et sellastä läskii joutuu kattelemaan monet vuodet. tälläsii naisia näkee kadulla joka päivä. Miehet on vaan niin epätoivosii et ne ottaa kenet vaan vaikka on ruma ja läski
- voivoi harmittaako?
Vituttaako oikeesti noin paljon, että jotakuta rakastetaan epätäydellisenäkin?
Kyllä minäkin rakastuin mieheeni, vaikka hän oli minua lyhempi, eikä muutenkaan mikään prinssi, mahtaa harmittaa. Lyca till vaan sulle ja täydelliselle kropalles, varmaan kivaa kun sitä rakastetaan, mutta vittumaista luonnettasi ei! - mikä on ongelma?
No eihän sinun tarvitse sitä morsianta naida, etkä naimaan pääsekään. Rauhoitu siis hyvä ihminen.
- Höpötihöp
Tulee oksennus, kun lukee tätä viestiä. Olet tainnut saada pakit pulskalta daamilta, kun noin ahdistaa.
- ...
Ai sinäkin oot tänne löytäny?
Ei puutu kun Dark Fear ja saadaan bileet pystyyn. - AKTM+
Rumalla morsiamella ei tee mitään.
- Pinnallistako?
Nii se kauneushan olikin se mihin sitä rakastutaan, vitut mistään luonteesta!! AIKA PINNALLISTA! Minkä sitä voi jos on lihava! Ja jos teitä nii vituttaa että joku ihminen on lihava älkää sitten menkö niitten kaa naimisiin antakaa muiden tehä kuule vittu mitä haluavat!!
- Pinnallistako?
Ainiin ja unohtuipa tuota vielä laittaa se että teidänkö mielestä sitten lihavia EI saisi rakastaa??
- .........
Jos on lihava niin kuuluu laihduttaa.
- Huohhh
......... kirjoitti:
Jos on lihava niin kuuluu laihduttaa.
Jos on urpo, niin kuuluu olla hiljaa.
- ...........
Huohhh kirjoitti:
Jos on urpo, niin kuuluu olla hiljaa.
Urpoudelle ei voi mitään. Lihavuudelle voi, nimittäin laihduttaa.
- HEi sinä !!
Ainoa joka täällä on vastenmielinen olet sinä. Aivan turha tulla palstalle itkeä ruikuttamaan kuin allensa paskonut pikkupoika, jonka naapurin setä on saanut ronkkimaan taskuistaan nameja. Traumojesi jälkeen olet syönyt itsesi läskiksi ja luullut että setä jättäisi sinut läskinä rauhaan osoittautui vääräksi. Karkkien lisäksi myös kermavaahto astui kuvioihin... nyt sitten ryhävalaan kokoisena kouluttamattomana varastomiehenä purat ikävääsi elämään alkoholin ja katkeruuden kautta. Tietäen että sinusta ei koskaan tule mitään ja jälkikasvuakaan ei ole luvassa lapsuuden tapahtumien aiheuttaman erektiohäiriön takia. Suurinta viihdettä sinulle on BigBrotherin tuijottaminen 28" putkitelevisiosta sillä välin kun odotat eturauhassyövän vievän sinut hautaan.
Olet elämän häviäjä, jonka haudalle vielä aikanaan naapurin sedän Musti käy nakkaamassa reviirinrajansa.- Kommee morsio
Häh, mitä te täällä trollia ruokitte vastailemalla? Aloitushan oli niin selvä provo alusta loppuun, että tuntuu perin oudolta, että joku siitä näköjään jaksoi kimpaantua.
Sitä paitsi, mä itse tiedän olevan aivan h*lvetin upea morsian, joten eipä mua ainakaan mitenkään aloitus koskettanutkaan. :)
- k
Kuka helvetti luulet olevas!?!? Toi on jo hei vähän törkeää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2343965Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t462617Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401800Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus991681- 1071678
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin161499Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e511498Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1691410- 141211
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251162