kylläpä on

kylläpä on jutta tuketuvinut on reittä ja rintaa kyllä kelpaa audin kyyti
5131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sina ihminenvihanja,sina vankila.

Äänestä

eikokukan voi pidata tata miesta haist pasa

Äänestä

Näyttää kyllä pahalta,nooooh se on "lainaa vain"

Äänestä

jep.."hyvässä lihassa" on...

Äänestä

Näyttäisi epäsuosittu meuhkaavan poliitikon kustannuksella,
kun rettelöpalsta meni roskiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihaa ja läskiä kirjoitti:

kylläpä on jutta tuketuvinut on reittä ja rintaa kyllä kelpaa audin kyyti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu