M homo?

Annikan pimppa ei kelvannut? Onko tässä Sauli II - eli mukamas bi - todellisuudessa kokohomo?
4123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heterona voin vastata että kyseisen akan tussu ei tulis kuuloonkaan vaikka ois ainut tussu planeetalla. Mielummin runkkaisin.

Äänestä

Olisko tämä Seb homo? Omn vähän sen oloinen.

Äänestä

Ben kattelee Miksua sillä silmällä -siks halus bileisiin sen!

Äänestä

kuka ny sellast akkaa panis :---)))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja_näin kirjoitti:

Annikan pimppa ei kelvannut? Onko tässä Sauli II - eli mukamas bi - todellisuudessa kokohomo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu