Mikä mulla on? mulla on ihan armoton jysäri kanuuna olohuoneessa! se syöksee joka päivä maitoa taskuun ja viuhka vaan väpättää! Ei tätä kestä enää hullukaan aina kun yrittää niin alkaa pärisee kunnolla makkarissa sälekaihtimet tuhatta ja sataa!
kaljatölkeistä nousee matoja ilmaan leijumaan ja ne vie mun neitsyyden joka kerta! sit ko kaikki triangelit vaan vttuilee mulle ovien välistä kaupungilla ja hampurilaiset kuseskelee talutushihnoissaan!
mummelit vetelee vaan pilveen joulupukkia korvatunturilla ja ilmasto paskoo koiria taivaalta! jonkun ratkaisun voisin kehittää, sain lapsuudessani traumoja koska ukkini söi aina multaa ja läpytti kädellä lanttuja kaaliin puutarhassa. mummoni söi sen omia munakarvojaan voin kera joka ilta!
oon yrittäny puristella mun kolmatta tissiä viidesti kuukaudessa tuloksetta!
omenamehua ei vaan nenästä enää tule!
naapurin koira käy aina leikkimässä mun nukkejen kanssa ja leikkii leikkimökissä supersankaria. näin ko kerran se koira lens penun porojen kanssa je vetäs mällit naapurin katolle!
Oon myön monesti yrittäny leikata imetystä ja tunkea tissejä mun käsilaukkuihin ja keittää maitoa kahvissa pannun alapuolella sit se vaan ilmesty ja sano VUH! se oli se Tissitonttu, joka vetäs haukut pesukoneen sisään mahasta ulos ja karjas! MINÄ!
Voitteko auttaa?
Katkaiskaa imetys!!
tissit kukkaroon!
0
207
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun543942KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar912320Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo451982- 221773
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?261521- 281516
- 151172
- 311118
- 1091074
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale791032