Katkaiskaa imetys!!

tissit kukkaroon!

Mikä mulla on? mulla on ihan armoton jysäri kanuuna olohuoneessa! se syöksee joka päivä maitoa taskuun ja viuhka vaan väpättää! Ei tätä kestä enää hullukaan aina kun yrittää niin alkaa pärisee kunnolla makkarissa sälekaihtimet tuhatta ja sataa!

kaljatölkeistä nousee matoja ilmaan leijumaan ja ne vie mun neitsyyden joka kerta! sit ko kaikki triangelit vaan vttuilee mulle ovien välistä kaupungilla ja hampurilaiset kuseskelee talutushihnoissaan!

mummelit vetelee vaan pilveen joulupukkia korvatunturilla ja ilmasto paskoo koiria taivaalta! jonkun ratkaisun voisin kehittää, sain lapsuudessani traumoja koska ukkini söi aina multaa ja läpytti kädellä lanttuja kaaliin puutarhassa. mummoni söi sen omia munakarvojaan voin kera joka ilta!

oon yrittäny puristella mun kolmatta tissiä viidesti kuukaudessa tuloksetta!
omenamehua ei vaan nenästä enää tule!

naapurin koira käy aina leikkimässä mun nukkejen kanssa ja leikkii leikkimökissä supersankaria. näin ko kerran se koira lens penun porojen kanssa je vetäs mällit naapurin katolle!

Oon myön monesti yrittäny leikata imetystä ja tunkea tissejä mun käsilaukkuihin ja keittää maitoa kahvissa pannun alapuolella sit se vaan ilmesty ja sano VUH! se oli se Tissitonttu, joka vetäs haukut pesukoneen sisään mahasta ulos ja karjas! MINÄ!

Voitteko auttaa?

0

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

        Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
        Maailman menoa
        98
        6138
      2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

        STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
        Maailman menoa
        349
        5607
      3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

        On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
        Maailman menoa
        52
        2649
      4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

        Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
        Maailman menoa
        104
        2056
      5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

        Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
        Maailman menoa
        107
        1768
      6. Onko kaivattusi

        liian vetovoimainen seksuaalisesti?
        Ikävä
        124
        1717
      7. Puolen vuoden koeaika

        Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
        Ikävä
        19
        1613
      8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

        Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
        Kotimaiset julkkisjuorut
        180
        1267
      9. On todella hassua

        Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
        Ikävä
        73
        1187
      10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

        Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
        Maailman menoa
        33
        998
      Aihe