Katkaiskaa imetys!!

tissit kukkaroon!

Mikä mulla on? mulla on ihan armoton jysäri kanuuna olohuoneessa! se syöksee joka päivä maitoa taskuun ja viuhka vaan väpättää! Ei tätä kestä enää hullukaan aina kun yrittää niin alkaa pärisee kunnolla makkarissa sälekaihtimet tuhatta ja sataa!

kaljatölkeistä nousee matoja ilmaan leijumaan ja ne vie mun neitsyyden joka kerta! sit ko kaikki triangelit vaan vttuilee mulle ovien välistä kaupungilla ja hampurilaiset kuseskelee talutushihnoissaan!

mummelit vetelee vaan pilveen joulupukkia korvatunturilla ja ilmasto paskoo koiria taivaalta! jonkun ratkaisun voisin kehittää, sain lapsuudessani traumoja koska ukkini söi aina multaa ja läpytti kädellä lanttuja kaaliin puutarhassa. mummoni söi sen omia munakarvojaan voin kera joka ilta!

oon yrittäny puristella mun kolmatta tissiä viidesti kuukaudessa tuloksetta!
omenamehua ei vaan nenästä enää tule!

naapurin koira käy aina leikkimässä mun nukkejen kanssa ja leikkii leikkimökissä supersankaria. näin ko kerran se koira lens penun porojen kanssa je vetäs mällit naapurin katolle!

Oon myön monesti yrittäny leikata imetystä ja tunkea tissejä mun käsilaukkuihin ja keittää maitoa kahvissa pannun alapuolella sit se vaan ilmesty ja sano VUH! se oli se Tissitonttu, joka vetäs haukut pesukoneen sisään mahasta ulos ja karjas! MINÄ!

Voitteko auttaa?

0

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Marja sulkee liikkeen

        Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
        Oulainen
        21
        5067
      2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

        Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
        Oulainen
        2
        3222
      3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

        Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
        Ikävä
        136
        1300
      4. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

        kaivatullesi tähän alas 💕💕
        Ikävä
        100
        1278
      5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

        Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
        Ikävä
        12
        1210
      6. Oletko loukannut

        Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
        Ikävä
        93
        1084
      7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

        Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
        Hyrynsalmi
        17
        893
      8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

        Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
        Ikävä
        168
        845
      9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

        Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
        Ikävä
        61
        763
      10. Milloin se sitten

        On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
        Ikävä
        35
        742
      Aihe