Tuolla on listattu artistien (Suomalaisten) kuolemia pitkä lista, mut mä ihmettelen minkä takia ne kuolee jo 50 - 60 v välillä, - onko huono turnauskestävyys ???
Mieti, Mick Jagger täyttää kohta 70 v ellei ole jo samoin Ozzy O, Keith R, John Fogerty ym. mitä vielä onkaan U2 huippu nimet ja luulisin et noilla on ollut vielä rankemmat bileet ja pitempi aikaisemmatkin mut viälä ukot vaan jaksaa painaa pitkää päivää ja yötä.
Yöt yökerhoissa ja päivät päiväkerhoissa, ja eiku kuntoa riittää, - se on hienoa.
Mä nostaisin hattua Eppujen ukoille, - ne pitää kunnostaan paremmin huolta.
Minkä takia ?
Life goe`s on
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?293478- 973216
- 763044
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim803027"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m542915Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862688- 352500
- 572361
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432245- 882012