syntymäpäiväni...

tänään on mun synttärit ja mun poikaystävä sano että sillä on yllätys mulle. menin sitten niille, se ehdotti seksiä ja sitten se yritti olla seksikäs ja luova ja työnsi kyrpänsä hampurilaiseen! mitä vittua o.o
158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no onnea sinulle(:
mutta hyi ***** sanon minä tosta hampurilais jutusta D;
jos luulet olevasi tarpeeksi kypsä, ja ikää löytyy kumminkin jonkin verran ettei mitään 11vee teiniäxdeee juttua :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aslkfdj kirjoitti:

tänään on mun synttärit ja mun poikaystävä sano että sillä on yllätys mulle. menin sitten niille, se ehdotti seksiä ja sitten se yritti olla seksikäs ja luova ja työnsi kyrpänsä hampurilaiseen! mitä vittua o.o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu