Kissani katosi 19.9.2011 Hyvinkäällä!

jipppee

Kadonnut 'Latz-uroskissa' Hyvinkään Hyvinkäänkylästä 19.9.2011. Kissa on todella ihmisystävällinen, eikä arastele paljoa. Kissa on 2-vuotias, eikä se ole ikinä ennen viettänyt näin pitkää aikaa käymättä vähintään näyttäytymässä kotona. Kissa on hyvin hoidettu, sopusuhtainen ja todella kiltti.

Kissa on siis väritykseltään mustavalkoinen ja muistuttaa todella paljon Latz-kissaa. Katoamis ilmoni kuvalla: http://www.karkulaiset.fi/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=10465&catid=6&Itemid=6

Kissalla ei ole kaulapantaa, eikä sitä ole sirutettu. Ikävä on suuri ja toivon, että kaikki havainnot ks. kissasta ilmoitetaan minulle, jotta saisin pienen takaisin kotiin.

Puhelinnumero: 0442036538

1

111

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ap

      Kissa löytyi tänään aamulla! Oli jäänyt naapurirakennuksen varastotilaan lukkojen taakse! Nyt kisu kotiutettu ja täysin kunnossa! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      39
      3399
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2635
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2594
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1826
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1556
    6. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      121
      1331
    7. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      279
      1288
    8. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      90
      1249
    9. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      109
      1191
    10. Kosulan Keisari karviossa

      Non ni. Kosulan keisari karviossa käväsemässä,kamera pyöri ja tubetulot lopsahti tilille,myös VEROVÄHENNYLSIIN ajo
      Tuusniemi
      24
      1156
    Aihe