Olemme päättäneet ensi kesänä lähteä 2 viikoksi tyttöjen kanssa agia napaan mutta miltä matkajärjestäjältä halvimmat matkat? emme siis halua varata erikseen lentoja ja hotelleja koska olemme sen verran kokemattomia. kiitos avustajille!
Vastaukset 2
Ei kai niillä mitenkää kamalasti eroi oo. :p Kannattaa vertailla. (: Ite menin viimeks finnmatkoilla agia napaan. Mun mielest siel oli enemmän nuorten suosimii hotellei
- nelsui
Jep, eipä kauheesti eroa oo. Mutta siis ite menin kans finnmatkoilla, koska sen kautta oli parhaimmat hotellit !! ja jokasel matkanjärjestäjäl on erilaiset hotellit, mutta suosittelen finnmatkoja. me varattii puol vuotta etukäteen ni saatii siitä alennukset, tosin en tiedä, miten asiat on nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1341427
- 881262
- 81756
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...11690- 28687
- 47553
- 19545
- 44515
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115509- 41502