Tunti alkuun

Sipsikulho on valmiina ja otin jo muutaman. Ei milköön jaksais odottaa. Pian se alkaa ystävät, ja toivottavasti Salari tippuu, oon antanu Terhille kaksi ääntä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hankkisit itsellesi elämän

Äänestä
  • NO mitäs itse täällä palstalla teet. Sitäpaitti jos BB on mun elämä niin mitä se sua liikuttaa. Moukka!

    Äänestä

Mahtaakohan fweff:llä olla elämää?

Äänestä

´´ja toivottavasti Salari tippuu,´´

valitettavasti VÄKIVALTAINEN PASKAPERSE ei vielä pudonnut mutta toivottavasti ens kerralla sit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaa taas kirjoitti:

Sipsikulho on valmiina ja otin jo muutaman. Ei milköön jaksais odottaa. Pian se alkaa ystävät, ja toivottavasti Salari tippuu, oon antanu Terhille kaksi ääntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu