Huomasitteko

RÄIKKÖNEN PÄÄSI MAALIIN !!! Toivottavasti ei " kilahda hattuun " ja rehvastele liikaa suorituksellaan .
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

peukut pystyssä, ettei keltainen neste tosiaan nouse kimille hattuun ja kuvittele olevansa tosi kova kuski...

Äänestä
  • ..ettet(te?) kuvittele noiden maailman typerimpiin kuuluvien juttujen(ne?) olevan hauskoja?
    Tai ettet(te?) vain kuvittele olevasi kova jätkä?

    Kumpikaan yhtälö ei toteudu...

    Äänestä

johan vitsin murjasit haah hah heeeh pässi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämän kirjoitti:

RÄIKKÖNEN PÄÄSI MAALIIN !!! Toivottavasti ei " kilahda hattuun " ja rehvastele liikaa suorituksellaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu