Mitä on tarjolla Budabestin diners-loungessa? kannattaako maksaa puolisosta 20e, saako rahoille vastinetta?
Budabestin diners-lounge?
4
199
Vastaukset
- voi vitsi!
Ainahan puoliso kahdellakympillä kannattaa ostaa! Aika halpa mielestäni. Ja kiva vinkki muillekin, että mistä niitä saa. Mielestäni tuossa jo hyvä vastine rahoille, voihan vaikka vähän tinkiäkin vielä?
- Tajusin kysymyksen
Tuosta loungesta ei ole kokemusta, mutta jos siellä jotain syö ja vaikka parikin lasia viiniä nauttii, niin hyvinkin sen voi laskea parin kympin arvoiseksi. Ja onhan noissa loungeissa yleensä paljon mukavammat sohvat/tuolit joissa lentoa odotella, joten ei tuo minusta mikään liian iso summa siitä ole.
- Diners / PP lounge
Voi kait sitä ensin käydä itse katsomassa sisällä et mitä on tarjolla ja tulla sitten vasta hakemaan emäntä mukaan jos siltä näyttää. Itsellä ei kokemusta Diners loungeista mut sama pätee Priority Pass loungeihin myös.
- LLarry
Budapestissä on useampi lounge. Yhdessä olen käynyt, en tiedä oliko Diners-lounge mutta ei se mitenkään ihmeellinen ollut. Kannattaako maksaa, riippunee aika lailla siitä kuinka paljon aikaa on tapettavana, millainen ruuhka on yleisissä tiloissa ja kuinka kova nälkä ja jano on. Kyllä niissä varmasti pystyy kahden kympin edestä kaksi ihmistä tarjoiluista nauttimaan, mutta toisaalta silloin tulee sellainen ilmiö että "pakko ottaa kun on maksettu"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768