oonko läski?

òon 160 cm pitkä ja painan 75 kg oon 11 v poika pliis sanokaa oonko läski koska mun mutsi sanoo et se on pituutta????!
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyll oot ylipainonen mut älä huoli, oot vasta 11. Kun murrosikä tulee nii hoikistut varmasti koska silloin kasvat paljon pituutta.

Äänestä

oonko läski, jos oon 163sentiiä ja painan 47kiloa??

Äänestä
  • Et ole.

    Äänestä

Oonko alipainonen jos 160cm pitkä ja 45 kg :-\
Nii ja poika:-)

Äänestä

et oo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oonkolöski??? kirjoitti:

òon 160 cm pitkä ja painan 75 kg oon 11 v poika pliis sanokaa oonko läski koska mun mutsi sanoo et se on pituutta????!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu