Missä vika, suomi24:ssä ei ikinä toimi mikään.
Treffeille ei pysty tekeen uutta profiilia
luiskaotsa
6164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hei luiskaotsa,
emme ole havainneet teknistä ongelmaa uuden treffiprofiilin luomisessa. Kertoitisko lisää ongelmastasi, niin voimme auttaa sinua luomaan uuden profiilin.
Terveisin,
Risto
Suomi24
Ennemmin bannatkaa tuo Ateismi-palstan häirikkö. TIedot on jo teillä, kun niitä olemme kymmeniä kertoa lähettänyt!
2 vuotta, ja aivan suotta kerromme, mutta te riemuidiootit sitten tuunaatte jotain Treffejä, ääliöt!
Minulla sama ongelma, eli jos painaa "Luo profiili!" -painiketta, heittää sivusto aina minut etusivulle. Ihan sama olenko kirjautuneena jo valmiiksi vai kirjaudunko vasta kun palvelu pyytää rekisteröitymään Suomi24:een tai kirjautumaan sisään.
Hei nein24!
Kiitos viestistäsi. Mitä selainta käytät? Oletko kokeillut tyhjentää selaimen välimuistin tai käynnistää selaimen kokonaan uudelleen? Testasimme IE:llä ja Mozillalla, emmekä havainneet virheitä. Jos ongelma ei ole poistunut, niin tarkenna ongelmaasi ja yritetään etsiä ratkaisu.
Terveisin,
Suomi24
Moi en pääse treffi sivuille nimi merkillä liikemissäolemme .se heittä minut tämmöiselle sivulle Proxy error en ymmärrä
Hei!
Kiitos viestistäsi, liikemissäolemme! Eilen illalla Treffit-palvelussa oli ongelmia. Nyt pitäisi toimia taas normaalisti. Pahoittelut mahdollisesti aiheutuneista ongelmista!
Terveisin,
Elina
Suomi24