Varmaan Amandan vanhemmat ja sukulaiset ylpeitä!

Akka kertoo noita pornojuttujaan, mm. kertoi olleensa 2 mustanmiehen kanssa yhtäaikaan. Varmaan vanhemmat ylpeitä kun tyttö ilmoittaa harrastaneensa seksiä 1 ja 2 aukkoon yhtäaikaan.
12533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

No varmasti on ylpeitä! Amandan sukuhan ne sessioit on kustantanukin! wittu satanna!

Äänestä

No mitä pahaa siinä on? Musta on valkoista parempaa!

Äänestä

Eikä ois kyllä kiva kuunnella ruotsin laiva juttujakaan yläasteikäisenä!

Äänestä
  • - Mäkin vedin laivalla ekaa kertaa kaksykköset. Silloin mä olin yläasteella, Amanda yllätti.

    Tarkoittaako tuo että 3 ukkoa on painanut sitä yhtäaikaa, yksi vetää suuhun ja toinen takapuoleen ja kolmas sitten reimurasiaan, sitten ne vaihtaa osia?
    Sitäkä toi kaksykköset tarkoittaa? Eikö se miehen penis maistu kakalta kun ne miehet vaihtelee asentoja ja paikkoja?

    Äänestä

Ei se raha ja vauraus tuo sivistystä. Eliittikerma johon Amanda kuuluu näyttää tämän tytön käytöksessä rahvaista rahvaimmilta. Helppo elämä, suhdetyöpaikat ja liukuhihna opiskeluun takaavat ankkalammikon ruotsinkielisille hemmotellun elämän. Sivistyksestä ei voi puhuakaan.

Äänestä

Niinjpä, raha ei takaa sivistyneisyyttä, ja se on nähty ...
Nousukkaat ovat nmousukkaita!!!!!!!!


Olisin järkyttynyt jos minun tytär kertoisi vastaavia juttuja!

Kotoa saisi lähteä opettelemaan lisää "helvetissä" olemista.
Rahan kauhominen kotoa loppuisi , kunnes näkisin tuleeko hänetä aikuista ja kunolla käyuttäytyvää ihmistä...

Äänestä

Sanokos se muka, että ne mustat oli naineet sitä yhtäaikaa eli A- ja B rappuun yhtäaikaa? Onhan voinut, että toinen on nainu vaan suuhun ja toinen pyllyyn tai rasiaan. Mahdollista on myös, että toinen on odottanut vuoroaan vieressä katsellen ja runkaten ja sitten vuorollaan työntynyt kosteaaan spermaisseen looraan.

Äänestä

Oikee eliittilortto! Kyllä Hjalliksen nyt kelpaa!

Äänestä

Niinistön tukija Hjallis Harkino ei varmaan tykkää....

Vaalit lähestyy... pres,vaalit siis.

Äänestä
  • No lopettakaa jo,tää on täysin yleistä niissä piireissä, missä toimeen tulo ja elanto on turvattu.Ihmiselle ei jää muuta kuin täyttää aukkojaan ....Jos se joutuisi huolehtimaan raha asiansa ja opiskelunsa ja duuninsa ja ruokansa,ni vois olla toinen ääni kellossa ja se näkyis myös käytöksessä.Myös kasvatuksessa olisi petrattavaa.

    Äänestä

Kaksykkönen, mitä se tarkoittaa,
onko se sitä että ensin joku äijä vetää sua perseeseen ja sitten työntää se kalunsa sun suuhuun? eikä se kakan haju tai maku haittaa mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro Eloveena kirjoitti:

Akka kertoo noita pornojuttujaan, mm. kertoi olleensa 2 mustanmiehen kanssa yhtäaikaan. Varmaan vanhemmat ylpeitä kun tyttö ilmoittaa harrastaneensa seksiä 1 ja 2 aukkoon yhtäaikaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu