Millainen hotelli on hotelli Buenos Aires.
Mitä hyvää / huonoa tai muuta huomioitavaa.
Hotelli Buenos Aires Playa del ingles
12
2041
Vastaukset
- don Luis
Hotelli on hyvänpuoleinen,hyvällä paikalla ja lähiaikoina remontoitu.Voin suositella,vaikken ole itse siellä asunutkaan,niin olen vieraillut tuttavieni asunnoissa.Ainut huomioitava seikka on yumbon läheisyys,joidenkin mielestä hyvä,joidenkin huono,etenkin karnevaaliaikana.Uima-allas ehkä hieman pienehkö.Kulkuyhteydet erinomaiset.Taxi asema vieressä,bussipysäkki,vaikkapa Las Palmasiin nurkan takana.
- prbest
Ja matkanjärjestäjän palvelutoimisto siinä hotellissa joten asiat hoituu.Siitä on myös sopiva kävelymatka kaikkiin suomi-paikkoihin,miinusta se että se risteys-alue hotellin lähellä hyvin ruuhkainen
Kaikinpuolin ok hotelli. Kaikki huoneet on altaalle päin, ja huoneistoissa (vissiin kaikissa huoneissa) erillinen kammari irrallisilla sängyillä. Ammetta ei ole vaan oikea suihkukaappi ja vesi tulee kunnon paineella.
Aamiainen alakerrassa, mutta ajankohdasta riippuen illallinen on hotelli Neptunossa (jos sen on ostanut).
Sijainti on mielestäni paras mahdollinen jos ei kaipaa rannan läheisyyttä.- ihan hyvä
Oikein mukava paikka, eikä rantaankaan niin pitkä matka,mennessä vielä alamäki! Muuten kaikki lähellä ja hotellin taso on sieltä paremmasta päästä.Poikapareja saattaa näkyä mutta jos ei haittaa niin ihan ok paikka.
- MatkailijaTurusta
Hyvä paikka, lomailin siellä 2008. Allasalue siisti, sekä kiva pieni "allasbaari" :) Siisti huoneisto, Yumbo aivan vieressä, hyvä sijainti siis.. Suosittelut :)
- pitkäkesä
Hyviä vastauksia..
Muistaako kukaan näkyikö hotellissa TV-Finland.- fancanaria
olsipa aika ihme jos näkyisi....
- prbest
Hotellissa ei tv-finland ehkä näy mutta kyllä minä ainakin viime talvena inglesissä katsoin salatut elämät-sarjaa ja muutakin niissä suomi-baareissa
- Voi pyhä sylvi
Joo..... Olishan se ihan kauheeta jos ei Salattuja elämiä näkis pariin päivään....
- pitkäkesä
Onko kukaan missään Kanarian hotellissa nähnyt tv-finland kanavaa.
- lovisa-mummo
Eipä edes mäkihyppyjä näytetty Mummolassa,piti mennä nojalaisten baariin! Salatut elämät saavat olla minun puolestani salassa vieläkin, mutta urheilua katson mielelläni.
- vanittaja
Kyllä salkkarit ovat ihan mast , muuten tippuu kärreiltä, jos ei näe.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 743002
- 712881
- 681842
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä171699- 241667
- 261632
- 201620
- 481307
- 381283
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91279