missä mahtaa mennä keuruun pitkä kun ei ole kylillä pyörinyt enää pitkään aikaan??
pitkä
????
15866
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kuka on pitkä..
oliko sen nimi nyt Nousiainen?
eikö hää mänttä vilpulas ole , vahto nimmee,nykyvää katkä pillio :)
Holkki polvi sais pysyäkin jossain muuala kun keuruun maisemissa :/
Miten pitkästä on kyse? Onko leveä myös? Täydellinen pää ei hiuksia kaipaa-puserossakin nähty on multa hukassa...
Tais ko heppu ampua aikoinaan ravintelin eessä jalkaansa,
pitkää ei näy, mutta tumppitappi näkyy pyörivän, tenho ja kimi kaverina,,,älä hyvä rouva tarttaa,,,,patteri räjähtää. niin ja tummat tekee pillerinpyöritystä.
No onko tumppitamppi se kenzu ranatalainenko?vai joku muu ??
Eikös se aika polovenkorkuune ole,;)
Pitkä on teijän mutsin perseessä
Ei oo pepussa? mut anoppi vainaa sanoi aikoinaan .et kaikki mikä on 180cm yläpuolella on mätää?
Pitkä Jussi on MIETO
Mihis firmaan pitkä kuuluu vai kuuluuko mihinkään ? :D
Parikin pitkää tunnen ja tiedän minäkin. Täydellinen pää ei tukkaa kaipaa-paitaista etsii siis rekkaleski, tarkoittaako että pitkä on kuljetusalalla?
ahahahaa! setä ja veljenpoika tunnistettu, mutta kumpi? vai rekkaleski etsii, onhan tuosta alotusviestistä jo aikaa, mutta mikäs siinä, kivoja kolleja ja miksei muutkin pitkät jotka nuo kriteerit täyttävät. en mä kyllä rekasta tiedä, autoja pyörittelee kuiteski.