Annetaan vuokralle 18m2 yksiö Kalliosta 1.11. alkaen.
Vuokra asunnosta on 530e/kk sis. vesi.
Asunnossa on pieni keittosyvennys. Vessassa on bide, suihkumahdollisuus vain kellarissa. Lähellä on mm. uimahalli ja kuntosaleja.
Kotivakuutus vaaditaan & luottotiedot tarkistetaan. Vakuuden määrä on 1000 euroa.
Mahdollisuus vuokrata myös kalustettuna!
Asuntoon on tulossa putkiremontti 2012 lopulla, tarkkaa aikataulua ei ole, joten sopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevana.
Asuntoa on mahdollista päästä myös katsomaan lokakuun aikana, laita mailia [email protected] ja pyydä lisäkuvia & infoa.
HELSINKI: Annetaan vuokralle 18m2 yksiö Kalliosta 1.11. alkaen
Aleksis Kivenkatu 38
1
456
Vastaukset
- ohhoh.
Onpa aika kallis kun ei ole edes suihkua...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja13214332Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va305952SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545515Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3024366HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.394117"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1053671Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant63602Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223558Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan632655Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931438