Teinit suihinottajina - 88% teineistä tekee sitä

Teiniprostituoidut

Katsoitteko Dr.Philin jossa keskusteltiin teini seksi trendeistä?

Nykyään teinit antavat suihinottoja, samaan tapaan kun ennen annettiin hyvänyön suukkoja.

"Oral sex, to me, really isn't that big of a deal," says a 12-year-old.

"There was a girl and she was on something, and the guys were taking turns. One would leave the room and then the other would go in, and I don't know how many guys," a 13-year-old says.

"I had threesomes at a really young age, and I was joining my body with someone who I didn't know or care about," a 16-year-old says,"I ended up having sex with, like, more than one person that night.

Another 16-year-old shares, "An oral sex party is a bunch of people just giving each other oral sex.

16v tyttö kertoi värvänneensä lähes 40 teiniä prostituoiduiksi, nuorimmat 10-11 vuotiaita. Tytöt ottavat suihin ja masturboivat webcamissa rahasta.

Tytöt harrastavat joukkopanoja, jopa koulussa siten että muut nuoret ovat rinkinä yhdynnässä olevan parin ympärillä ja kuvaavat tapahtumia.

Koulun lattioilta löytyy pikkareita ja käytettyjä kortsuja. Nuorille täytyy erikseen huomauttaa että "pikkuhousut täytyy olla ja myös pitää ne jalassa" koulussa oltaessa.

Teinit järjestävät "suihinotto"bileitä jossa pojat seisovat jonossa ja tytöt ottavat vuorotellen kaikilta suihin. Joka tytöillä on eriväristä huulipunaa, jotta pojat voivat vertailla kuinka monta tyttöä on ottanyt heiltä suihin huulipuna jäljistään peniksessään.

Myös "juna" bileitä järjestetään joissa pojat panevat tyttöjä jotka ovat ringissä päät keskellä yhdessä ja pyllyt pystyssä kun pojat kiertävät vuorotellen panemassa takaapäin kaikkia. Tytöt eivät välttämättä edes tiedä kuinka moni ja kuka heitä on pannut.

http://www.drphil.com/shows/show/1323

Onko sinun tyttäresi ja poikasi eräs näistä pornohurjastelijoista?

1

1945

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Eiköhän tytöt siitä opi varomaan kunhan tarpeeksi jakavat rasiaansa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      312
      3675
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      31
      2035
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      44
      1656
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      88
      1534
    5. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      100
      1331
    6. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      145
      1205
    7. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      1084
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      98
      1063
    9. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      787
    10. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      749
    Aihe