Sigrasta?

Onko tietoa mahdollisista haittavaikutuksista,esim käyttöohjeita.Ihmetyttää vaan sellainen juttu,että jos tämä on tehokas luonnontuote,niin miksi tätä ei sitten saa useimmista luontaistuotekaupoista.Kannattaa vähän miettiä ennen,kun tilaa.
11045
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä tuo kaikille vaikuta samalla lailla. Mä sain avun Sigrasta, mut en ole huomannut mitään haitta vaikutuksia vielä ainakaan. Kannattaa noudattaa ohjeita tietysti...
Vahvuudeltaan tuskin on lääkkeitten luokkaa. Joku sanoi ettei ollut paljonkaan vaikutusta, riippuu jätkästä mikä on impon todellinen syy. Saahan sieltä tilauksen yhteydessä tuoteselosteen ym. ohjeita. Ainakin mä sain.
Ei Suomesta muutenkaan saa kaikkea mitä ulkomailta. Ainakaan vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kypä kirjoitti:

Onko tietoa mahdollisista haittavaikutuksista,esim käyttöohjeita.Ihmetyttää vaan sellainen juttu,että jos tämä on tehokas luonnontuote,niin miksi tätä ei sitten saa useimmista luontaistuotekaupoista.Kannattaa vähän miettiä ennen,kun tilaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu