Hei,
Minulla on Windows 7 64-bittinen versio ja Open Office ei suostu toimimaan siinä. Aiemmin tuntu, että toimi vielä jotenkuten, mutta nykyään kaatuu saman tien. Onko kellään mitään vinkkejä miten saisin Open officen toimimaan koneellani.
Windows 7 64-bit
Windows 7 64-bit
3
695
Vastaukset
- Samaa vikaa
Mulla samankaltainen ongelma. Rekisteröintivaiheen jälkeen kaatuu ohjelma.
- HexStep
LibreOffice kokeile. Mulla W64bit. Kokeilu-ohjelmat (MS Office 2010 60pvä) expireday. Kokeilen jotain toimisto-ohjelmaa.
- ...oooOOOooo...
Kokeile miten toimii kun suoritat ohjelman yhteensopivuus tilassa.
Joku vanhempi versio windowsista jotta toimisko sillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481987Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 661104
- 221017
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73926Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907