Minulla on outo kaveri olen siis 14-v ja kaverini on 15-v käy sääliksi häntä,
hän on 120 kilonen vajakki, hän luulee olevansa cooli ja hän luulee että hänen vanhempansa ostaa hänelle autoja ja talon mutta heillä ei ole varaa edes sähköön hän pakottaa saman ikäset tytöt parisuhteeseen hänen kanssa.
hän polttaa ja juo, ja antaa kaikille rahaa ja kaikkea ilmatteeksi ja hän kulkee bussilla kouluun eli tommonen läskipaska.
Sori noi kirjoitus virheet.
Outo "kaveri"
läskipaskaveri
5
538
Vastaukset
- vitun mulkku
No oot aika vitun reilu kaveri ,ku tänne tommosia kirjottelet! >:(
reps
- matiaaaaccccccccc
hahaha afsdfdgfdsfgdsfgdsgdsgafdg lolololo trolo
- morcchuuu
ok bob
- sdfsfsd
läskeillä on varaa syödä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648